
- Volgend evenementScouting-Kerst-Sing-A-Long met Vredeslicht
- Waarbroerekerk, bolsward
- Wanneer
- Naar evenement
Scouting-Kerst-Sing-A-Long met Vredeslicht

Op zaterdagmiddag 13 december organiseert Scouting Jambowa een gezellige Scouting-Kerst-Sing-A-Long in de Broerekerk in Bolsward. Tijdens deze middag wordt het Vredeslicht uit Bethlehem uitgedeeld: een symbool van hoop, verbinding en vrede.
Tussen 15.00 en 16.30 uur kun je vrij binnenlopen. Bezoekers kunnen meezingen met de kerstliederen die de Stadsfanfare speelt, luisteren naar een kerstverhaal van dominee Theo Menting én het Vredeslicht ontvangen. Voor iedereen staat warme chocolademelk klaar.
Binnen én buiten de Broerekerk laten de jeugdleden van Scouting Jambowa verschillende scoutingactiviteiten zien. Zo kun je op een laagdrempelige en leuke manier kennismaken met scouting in Bolsward.
Het Vredeslicht wordt ieder jaar vlak voor kerst ontstoken in de geboortekerk in Bethlehem en reist via Oostenrijk de wereld over, verspreid door scouts. Scouting Jambowa verspreidt het Vredeslicht voor heel Fryslân. Wie het licht mee naar huis wil nemen en verder wil delen, wordt gevraagd zelf een lantaarn of windlicht mee te nemen. Door het licht aan elkaar door te geven, ontstaat een keten van licht als teken van vrede en vriendschap.
Het programma is gratis en geschikt voor alle leeftijden. Het is een mooie manier om samen de kersttijd te beginnen én kennis te maken met Scouting Jambowa, dat al zo’n 30 jaar wekelijks activiteiten organiseert voor ruim honderd leden vanaf 5 jaar.
Zaterdag 13 december 2025
15.00 – 16.30 uur (vrije inloop)
Broerekerk, Bolsward
Vredeslicht mee naar huis nemen?
Neem zelf een lantaarn of windlicht mee om het Vredeslicht veilig te kunnen meenemen en eventueel verder te verspreiden.
Kun je niet op 13 december?
Je kunt het Vredeslicht ook op afspraak ophalen van 14 t/m 24 december.
Neem hiervoor contact op met: Patrick Janssen, vredeslichtambassadeur voor Fryslân – friesland@vredeslicht.nl
Iedereen is van harte welkom!
