Maand van de Filosofie

Ik zie wat ik geloof

In het kader van de Maand van de Filosofie komt schrijver en jurist Roxane van Iperen op 14 april 2026 naar het Witte Kerkje in Sneek. Tijdens deze avond staat haar essay Ik zie wat ik geloof centraal, geschreven rond het thema Ken onszelve.

Van Iperen neemt het publiek mee in een verkenning van het begrip ‘wij’. Wie hoort daarbij, wie niet — en is het mogelijk om een inclusiever ‘wij’ te vormen, dat misschien zelfs verder reikt dan alleen mensen? In een tijd waarin traditionele grenzen vervagen, zoekt zij naar nieuwe manieren om na te denken over verbondenheid, identiteit en perspectief.

Na de lezing is er ruimte voor ontmoeting en verdieping, met een pauze, boekverkoop en een signeermoment. Aansluitend kunnen bezoekers vragen stellen en met Roxane van gedachten wisselen.

De avond wordt georganiseerd in samenwerking met Filosofisch Café Sneek, Stichting Literaire Activiteiten Sneek en Bibliotheken Mar en Fean.

Praktische informatie

Datum: 14 april 2026
Locatie: Het Witte Kerkje, Sneek
Aanmelden:

Aanmelden voor lezing